JC BEPERKT OPTO-ELEKTRONICAco.,

Belangrijke leverancier van PLC Splitser en van CWDM/DWDM-systemen.

Sales & Support
Vraag een offerte aan - Email
Select Language
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Thuis

Fiber Optic Splitter

Van Goede Kwaliteit Fiber Optic Splitter te koop
Van Goede Kwaliteit PLC Splitter te koop
Hoog - kwaliteit, op tijd levering. Ik houd van samenwerk met u.

—— James Wong

Wij hebben vele jaren samengewerkt, laten uw dienst en gekwalificeerde producten me nooit neer voelen. Goede baan.

—— Stanislav

Uw technische ondersteuning is uitstekend en nuttig aan me, TKS.

—— Ivan

Ik ben online Chatten Nu
Top Producten

We zijn van goede kwaliteit leverancier van Fiber Optic Splitter, PLC Splitter and Fiber Optic Coupler uit China

Best FTTH-Vezel Optische Splitser/Micro- van PON EOC 1x8 Optische Splitser Telcordia 1221
Best Vezel Optische WDM Golflengteafdeling die CATV PON simultaan overseinen
Best 16 tot 1 Dichte Optische de Multiplextelegraafdwdm Mux Vezel van de Golflengteafdeling
Best 8ch 1470 - 1610nm de Ruwe Simultaan overseinende helft-Band van de Golflengteafdeling met de schakelaar van LC UPC
Best 10GB SR 850 NM-Vezel Optische Zendontvanger/de Multizendontvanger van Wijzegigabit Ethernet SFP
Best Originele MPO/MTP aan het Koord van het de Vezelflard van FC/UPC met OM3 Vezelkabel
Best MM. 50/125 Vezel Flardkoord LC/PC-Duplex 3.0mm Kabel 3M 5M
Best GPON-de Vezel die van het het Wolframcarbide van het Optische Vezelmes de Vezel Scherpe Hulpmiddelen 40.000 verbinden splijt
Best Hoge snelheids Optische Schakelaar/Vezel Optische Schakelaar Optische Ethernet 48 Kanalen
Best Enige FTTH-Vezel Optische Demper Elektrische toestel van 5 dB Voltage het Veranderlijke Dempers voor het Testen Materiaal
Best Van de de Vezel de Optische Snelle Schakelaar van SM FTTH Kabel van de Vezelschakelaars 3.0x2.0 mm van Sc van Concentering
Best SGS van de het Lasapparaatmachine van de Vezel het Optische Fusie Optische Lasapparaat voor Boomstamlijn
China Fiber Optic Splitter Vennootschap
1
JC OPTO-ELECTRONICS CO., LIMITED
JC BEPERKT OPTO-ELEKTRONICAco., is een geavanceerd technisch optisch componentenbedrijf toegewijd aan ontwerp en vervaardigingskwaliteits optische passieve en actieve apparaten en modules. De...    Lees meer